Przedstawiciel Handlowy

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wejherowo
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Hajnówka, handlowiec Hajnówka

  • Będziesz realizować plany sprzedażowe poprzez zapewnienie obecności naszych produktów w wyznaczonych punktach;
  • Negocjować warunki handlowe w ustalonych ramach;
  • Zapewniać ekspozycję produktów zgodnie ze standardami;
  • Budować długotrwale i solidne relacje z klientami handlu detalicznego i nowoczesnego;
  • Aktywować promocję handlowe w punktach sprzedaży i zgłaszać propozycje promocji lokalnych;
  • Systematycznie planować i raportować wyniki w mobilnym systemie sprzedaży.
Wymagania

Masz min 2 lata doświadczenia w sprzedaży; Obsługujesz Excela na poziomie podstawowym;
Posiadasz minimum średnie wykształcenie i prawo jazdy kat. B;
Znasz język angielski minimum na poziomie B2;
Umiesz negocjować i argumentować swoje zdanie;
Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;
Umiesz planować i ustalać priorytety;
Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu standardu merchandisingowego
Oferujemy

Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii (zatrudnienie na podstawie umowy o prace)
Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności sprzedażowych;
Serdeczną atmosferę pracy i środowisko ludzi z pasją; Realny wpływ na wyniki swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa oraz premie od wyników);
Narzędzia pracy klasy premium (samochód służbowy, iPhone, iPad);
Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, udział w eventach firmowych i wiele innych).

Ważne do: 2020.02.26, wyświetleń: 134

nr ogłoszenia: 1694