Konsultant podatkowy

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.30

Opis stanowiska

konsultant Hajnówka, konsultantka Hajnówka, prawnik Hajnówka

  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  • sporządzanie analiz benchmarkingowych
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • sporządzanie opinii podatkowych z zakresu cen transferowych i innych gałęzi prawa podatkowego
  • odpowiadanie na pytania z zakresu podatków i prawa
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • wsparcie pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń
Wymagania

wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym
dobra znajomość niemieckiego
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
minimum rok doświadczenia w cenach transferowych
zdany egzamin pisemny na doradcę podatkowego będzie dodatkowym atutem
bardzo dobra organizacja pracy
samodzielność i inicjatywa
Oferujemy

ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych doradców podatkowych, radców prawych i adwokatów
pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe lub platforma kafeteryjna oraz opieka medyczna
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
możliwość rozwoju zawodowego
wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz ważnych wydarzeń firmowych
dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

Ważne do: 2020.01.30, wyświetleń: 152

nr ogłoszenia: 1079